středa, 21 červen 2017 18:27

V úterý 20. června přišel do školy král s královnou a princeznou a s početnou družinou.

Dostavili se proto, aby pasovali naše nové prvňáčky. Žáci osmé třídy si pro ně i pro jejich rodiče připravili krátký program, při kterém se rodičům představili. V příštím roce se stanou patrony nových žáčků, aby jim ulehčili první školní krůčky a pomohli jim seznámit se se školou.

Petr Pupík

 

Fotogalerie z akce

Nejvíce vás zajímá

 • Ředitelské dny

  V tomto školním roce budou 2 dny ředitelského volna pro žáky, a to:

Naposledy upraveno

 • Kroužky

  V letošním roce jsme se zapojili do projektu Centra celoživotního vzdělávání. V rámci tohoto projektu můžeme dětem nabídnout řadu kroužků. Kromě kroužků nabízíme doučování na obou stupních a to z matematiky, českého jazyka, anglického a německého jazyka.

 • Školská rada
 • Kontakty

Poslední aktuality

 • Ředitelské dny

  V tomto školním roce budou 2 dny ředitelského volna pro žáky, a to:

 • Loučení s deváťáky

  I v letošním roce jsme se slavnostně rozloučili se žáky devátého ročníku.

Foto z naší školy

Top