čtvrtek, 29 červen 2017 14:07

Loučení s deváťáky

I v letošním roce jsme se slavnostně rozloučili se žáky devátého ročníku.

Ve slavnostní atmosféře a na slavnostním místě k nim promluvil pan starosta Petr Fiala a paní ředitelka Pavla Skácelíková. Žáci se tak před svými rodiči rozloučili se základní školou a udělali první krok do svého "dospěláckého" života. I když se postupně rozběhnou do celého světa, tak věříme, že na naši školu budou často vzpomínat a budou se do ní a do Letohradu rádi vracet.

Petr Pupík

Fotografie z akce

 

Nejvíce vás zajímá

 • Ředitelské dny

  V tomto školním roce budou 2 dny ředitelského volna pro žáky, a to:

Naposledy upraveno

 • Kroužky

  V letošním roce jsme se zapojili do projektu Centra celoživotního vzdělávání. V rámci tohoto projektu můžeme dětem nabídnout řadu kroužků. Kromě kroužků nabízíme doučování na obou stupních a to z matematiky, českého jazyka, anglického a německého jazyka.

 • Školská rada
 • Kontakty

Poslední aktuality

 • Ředitelské dny

  V tomto školním roce budou 2 dny ředitelského volna pro žáky, a to:

 • Loučení s deváťáky

  I v letošním roce jsme se slavnostně rozloučili se žáky devátého ročníku.

Foto z naší školy

Top