středa, 08 listopad 2017 16:11

I v letošním roce převzali péči o naše nejmenší žáci devátého ročníku pod vedením p. uč. Evžena Rybky.

Každý deváťák dostal na starost jednoho žáčka, o kterého bude pečovat v průběhu celého roku. Při prvním setkání si spolu povídali, sdělili si, co mají rádi a jaké mají koníčky.  Moc se mi líbí, když ti velcí chodí navštěvovat ty malé, povídají si s nimi a věnují jim svůj volný čas. Doufám, že jim to vydrží i nadále a těšíme se na další akce.

Lenka Václavíková

• Beseda s Jirkou Králem

Úterý, šestého listopadu - pro mnohé z nás to byl den jako každý jiný, ne však pro žáky naší školy. Přijel k nám totiž Jirka Král, známý český youtuber.

• Přemýšlíme a soutěžíme

Naši žáci se zapojili do matematických soutěží.