Vedení školy
  Mgr. Eva Čečetková - II. st. Konzultační den: středa odpoledne
(po telefonické domluvě)
Školní asistentka
Asistentka pedagoga (4. ročník)
ICT koordinátor

• Ředitelské dny

V tomto školním roce budou 2 dny ředitelského volna pro žáky, a to:

• Kroužky

V letošním roce jsme se zapojili do projektu Centra celoživotního vzdělávání. V rámci tohoto projektu můžeme dětem nabídnout řadu kroužků. Kromě kroužků nabízíme doučování na obou stupních a to z matematiky, českého jazyka, anglického a německého jazyka.

• Školská rada

• Ředitelské dny

V tomto školním roce budou 2 dny ředitelského volna pro žáky, a to:

• Loučení s deváťáky

I v letošním roce jsme se slavnostně rozloučili se žáky devátého ročníku.