Platby na účet

Každé dítě obdrží na začátku školního roku variabilní symbol, který až na výjimky (přechod mezi 5. a 6. třídou) zůstane stejný po celou dobu školní docházky. Variabilní symbol dostanete na třídní schůzce a bude také uveden v ŽK. Každá školní akce, o které budete předem informováni prostřednictvím žákovské knížky a žáka, bude mít přidělen svůj specifický symbol. Nezapomeňte tedy prosím při každé platbě na účet ZŠ číslo 8513120207/0100 (Komerční banka) zadat správný variabilní a specifický symbol.

Menší částky, např. za divadelní představení a výchovné programy, budeme nadále vybírat prostřednictvím třídního učitele a jedním dokladem za třídu zavedeme do účetnictví. V případě zálohových plateb (např. lyžařský a vodácký kurz) bude po skončení akce provedeno vyúčtování a případný přeplatek bude vrácen žákovi v hotovosti tak jako dosud.

Pavla Skácelíková

Číslo bankovního účtu pro platby:

8513120207 / 0100

variabilní symbol