Školská rada:

• se vyjadřuje k návrhům školních vzdělávacích programů
  • schvaluje výroční zprávu školy
  • schvaluje školní řád
  • schvaluje pravidla pro hodnocení žáků
  • podílí se na zpracování koncepčních záměrů rozvoje školy
  • projednává návrh rozpočtu školy
  • projednává inspekční zprávy České školní inspekce
  • podává podněty a oznámení řediteli školy, zřizovateli, orgánům státní správy

Složení školské rady (od 21. listopadu 2014):

• Za rodiče: Mgr. Simona Hybšová, Mgr. Martina Křivohlávková, Petra Kaplanová
  • Za město Letohrad: Bc. Magdaléna Navrátilová, Mgr. Miloš Štěpán, Bc. Jiří Chalupník - místostarosta
  • Za pedagogický sbor: Mgr. Lenka Václavíková, Mgr. Helena Augustová, Mgr. Marcela Peřinová

Kontakty na členy školské rady:

Důležité dokumenty:

• Ředitelské dny

V tomto školním roce budou 2 dny ředitelského volna pro žáky, a to:

• Kroužky

V letošním roce jsme se zapojili do projektu Centra celoživotního vzdělávání. V rámci tohoto projektu můžeme dětem nabídnout řadu kroužků. Kromě kroužků nabízíme doučování na obou stupních a to z matematiky, českého jazyka, anglického a německého jazyka.

• Školská rada

• Ředitelské dny

V tomto školním roce budou 2 dny ředitelského volna pro žáky, a to:

• Loučení s deváťáky

I v letošním roce jsme se slavnostně rozloučili se žáky devátého ročníku.