Školská rada:

• se vyjadřuje k návrhům školních vzdělávacích programů
  • schvaluje výroční zprávu školy
  • schvaluje školní řád
  • schvaluje pravidla pro hodnocení žáků
  • podílí se na zpracování koncepčních záměrů rozvoje školy
  • projednává návrh rozpočtu školy
  • projednává inspekční zprávy České školní inspekce
  • podává podněty a oznámení řediteli školy, zřizovateli, orgánům státní správy

Složení školské rady (od listopadu 2023):

• Za rodiče: Daniela Šubrtová, Petra Masarovičová, Zdeněk Štandera
  • Za město Letohrad: Bc. Jindřiška Nožková, Mgr. Kateřina Halbrštátová, Bc. Jiří Chalupník - místostarosta
  • Za pedagogický sbor: Mgr. Tereza Krejčová, Mgr. Hana Hrdinová, Bc. Věroslav Musil

Kontakty na členy školské rady:

• Zdeněk Štandera
  • Petra Masarovičová