Školská rada:

• se vyjadřuje k návrhům školních vzdělávacích programů
  • schvaluje výroční zprávu školy
  • schvaluje školní řád
  • schvaluje pravidla pro hodnocení žáků
  • podílí se na zpracování koncepčních záměrů rozvoje školy
  • projednává návrh rozpočtu školy
  • projednává inspekční zprávy České školní inspekce
  • podává podněty a oznámení řediteli školy, zřizovateli, orgánům státní správy

Složení školské rady (od listopadu 2017):

• Za rodiče: Kateřina Čadová - předseda, Daniela Šubrtová, Jan Otevřel
  • Za město Letohrad: Bc. Magdaléna Navrátilová, Mgr. Miloš Štěpán, Bc. Jiří Chalupník - místostarosta
  • Za pedagogický sbor: Mgr. Tereza Krejčová, Mgr. Helena Augustová, Mgr. Marcela Peřinová

Kontakty na členy školské rady:

Důležité dokumenty:

• Odpoledne s pokusy 5

Vánočně laděnými pokusy si žáci 20. 12. připomněli blížící se svátky.

• Odpoledne s pokusy 6

Malým chemikům, začátečníkům, se 12. 1. 2018 podařilo roztančit rozinky

• Odpoledne s pokusy 6

Malým chemikům, začátečníkům, se 12. 1. 2018 podařilo roztančit rozinky

• Odpoledne s pokusy 5

Vánočně laděnými pokusy si žáci 20. 12. připomněli blížící se svátky.