čtvrtek, 05 říjen 2017 05:01

Projekt Nenech to být

Vážení rodiče, milí žáci.

S cílem zlepšit klima na naší škole a včas řešit již vzniklé problémy mezi žáky jsme zapojili naši školu do projektu Nenech to být. Tento projekt využívá anonymní schránku důvěry, zřízenou ve spolupráci s MŠMT ČR, Linkou důvěry a PPP Brno.

Pokud se chcete poradit, upozornit nás na nějaké potíže, klikněte prosím na odkaz pod článkem, v nabídce zvolte rodič nebo student, zadejte název naší školy a pokračujte. Popis se dostane prostřednictvím systému k příslušným odborníkům a autorizovaným osobám ve škole – preventistům, školní psycholožce. V našich silách není vědět o všem, co se ve škole děje – málokdo ubližuje druhému veřejně.

Děkujeme za důvěru a spolupráci.

E. Čečetková, školní metodik prevence

Webové stránky projektu "Nenech to být"

• Beseda s Jirkou Králem

Úterý, šestého listopadu - pro mnohé z nás to byl den jako každý jiný, ne však pro žáky naší školy. Přijel k nám totiž Jirka Král, známý český youtuber.

• Přemýšlíme a soutěžíme

Naši žáci se zapojili do matematických soutěží.