Školní družina je určena žákům prvního stupně základní školy.

Zaměřujeme se především na soužití v kolektivu, přátelství, ohleduplnost a prohlubování vztahů mezi dětmi různých věkových kategorií. Nabízíme dětem pestrý program ve všech činnostech. Pro všechny máme připraveno mnoho společných akcí i činností (plnění celoroční hry, spaní ve družině, sportovní hry, celodenní výlet, Čertí rej, výtvarné dílny aj.).  Jsou zařazeny činnosti, při nichž děti relaxují, regenerují své síly, rozvíjejí zručnost, dovednost, fyzickou zdatnost a prohlubují své znalosti. Naším zájmem je, aby děti trávily volný čas aktivně a ve družině se jim líbilo.

• Ředitelské dny

V tomto školním roce budou 2 dny ředitelského volna pro žáky, a to:

• Kroužky

V letošním roce jsme se zapojili do projektu Centra celoživotního vzdělávání. V rámci tohoto projektu můžeme dětem nabídnout řadu kroužků. Kromě kroužků nabízíme doučování na obou stupních a to z matematiky, českého jazyka, anglického a německého jazyka.

• Školská rada

• Ředitelské dny

V tomto školním roce budou 2 dny ředitelského volna pro žáky, a to:

• Loučení s deváťáky

I v letošním roce jsme se slavnostně rozloučili se žáky devátého ročníku.