pondělí, 22 květen 2017 08:24

Ve dnech 9. 5. – 12. 5. 2017 proběhl na naší škole intenzivní anglický kurz s rodilou mluvčí, která k nám zavítala až z daleké Californie, USA. 

Paní učitelka Gabrielle Wildfeuer se s dětmi setkávala každý den na šest po sobě následujících vyučovacích hodin. Kurz byl zaměřen převážně na procvičování mluvení, gramatiky a porozumění psaného textu. Do výuky bylo zařazeno hodně her a aktivit, které si žáci určitě užívali. Po skončení kurzu byl každému žákovi předán certifikát o absolvování kurzu.

Věříme, že žáci byli spokojeni a kurz naplnil jejich očekávání.

Markéta Pecháčková, Evžen Rybka

 

Fotogalerie k prohlédnutí

Nejvíce vás zajímá

  • T - profi 2023

    Letohrad úspěšný v krajském kole polytechnické soutěže Talenty pro firmy T – profi 2023

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top