středa, 24 květen 2017 06:11

V úterý 22.5. jsme po roce opět zavítali do Brandýsa nad Orlicí na Běh údolím Jana Amose Komenského,

 který letos zaštítila Jarmila Kratochvílová, světová rekordmanka v běhu na 800 m.  Závod poctil svou návštěvou i samotný pan Komenský.

V parádním počasí nám samozřejmě zacinkaly i nějaké ty medaile. Výborně se premiéra povedla našemu nejmladšímu členu, Žofce Barnetové ze 3. třídy, která skončila na skvělém 2. místě. Pro suverénní vítězství si ve své kategorii doběhla Josefka Kaplanová. A neztratili se ani kluci, když na parádním 2. místě skočil Matěj Vojtíšek. Všichni medailisté měli tu čest potřást si rukou a převzít medaili od Jarmily Kratochvílové.  Těsně pod stupni vítězů se umístili Ondra Pomikálek a Viky Kaplanová. Ani ostatní se nevzdávali, na tratích nechali všechny své síly a rozhodně se nemají za co stydět. Celkově jsme se mezi 11 školami umístili na suprovém 3. místě. Všem děkuji za vzornou reprezentaci školy.                                                                                   

Tereza Krejčová

Fotogalerie k prohlédnutí

Nejvíce vás zajímá

  • T - profi 2023

    Letohrad úspěšný v krajském kole polytechnické soutěže Talenty pro firmy T – profi 2023

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top