pátek, 05 leden 2018 11:40

Vánočně laděnými pokusy si žáci 20. 12. připomněli blížící se svátky.

 Připravili prskavku, která hoří i pod vodou a moc si přáli, aby jim nebyl nadělen „Ježíškův bobek“, to je název velmi atraktivního pokusu. Na otázku, zda mohou prolézt pohlednicí, odpověděli, že přece ne, ale po chvíli přemýšlení přišli na to, že když se ptám, tak to asi půjde. Byla to zkouška pečlivosti a trpělivosti odměněná úspěchem.

 

Jarmila Hatková

 

Fotogalerie

 

Nejvíce vás zajímá

Naposledy upraveno

  • Konzultační hodiny
  • Důležitá sdělení
  • Kroužky

    V letošním roce jsme se zapojili do projektu Centra celoživotního vzdělávání. V rámci tohoto projektu můžeme dětem nabídnout řadu kroužků. Kromě kroužků nabízíme doučování na obou stupních a to z matematiky, českého jazyka, anglického a německého jazyka.

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top