Odpoledne s pokusy 6

Malým chemikům, začátečníkům, se 12. 1. 2018 podařilo roztančit rozinky

 

Malým chemikům, začátečníkům, se 12. 1. 2018 podařilo roztančit rozinky a napodobit, jak funguje sopka pod vodou. Průběh těchto pokusů můžete sledovat na facebooku naší školy. Příště si připraví zvídaví žáci sopku na stole. Dnes si zahráli i na kouzelníky. Chtěli odstranit barvivo z vody a vskutku se jim to podařilo.

Jarmila Hatková

 

Fotogalerie

Nejvíce vás zajímá

Naposledy upraveno

  • Konzultační hodiny
  • Důležitá sdělení
  • Kroužky

    V letošním roce jsme se zapojili do projektu Centra celoživotního vzdělávání. V rámci tohoto projektu můžeme dětem nabídnout řadu kroužků. Kromě kroužků nabízíme doučování na obou stupních a to z matematiky, českého jazyka, anglického a německého jazyka.

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top