pondělí, 29 leden 2018 12:44

Předmětem zkoumání byla kapka vody. 

Jaký má tvar kapka vody? Chlapci nakreslili svoji představu. Pak se pokusem přesvědčili, že je kulatá. Z papíru si vytvořili ruličku, před sebe dali dlaň a vedle ní ruličku. Pozorně se dívali a měli dojem, že se dívají dírou v ruce. Zjišťovali, jaké množství kyslíku, potřebného pro hoření, je obsaženo ve vzduchu. V hodnocení pokusů tentokrát vyhrála lávová lampička, která ukázala pohybující se barevné kuličky vody. Videa z pokusů najdete opět na školním facebooku.

 

            Jarmila Hatková

Fotogalerie

 

Nejvíce vás zajímá

Naposledy upraveno

  • Konzultační hodiny
  • Důležitá sdělení
  • Kroužky

    V letošním roce jsme se zapojili do projektu Centra celoživotního vzdělávání. V rámci tohoto projektu můžeme dětem nabídnout řadu kroužků. Kromě kroužků nabízíme doučování na obou stupních a to z matematiky, českého jazyka, anglického a německého jazyka.

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top