sobota, 23 červen 2018 10:33

I v letošním roce si žáci osmého ročníku připravili program pro své budoucí spolužáky, nové prvňáčky.

Od začátku příštího roku jim budou dělat patronát, aby jim zpříjemnili první školní rok. Na závěr programu pan král pasoval každé dítě na prvňáčka.

• Vánoční jarmark

Po několika měsících příprav a tvorby vánočních výrobků proběhnul v pátek 30. listopadu další ročník "Vánočního jarmarku".

• Nebojte se klasiků

Na šest desítek soutěžících z několika škol se dnes zúčastnilo na Letohradském soukromém gymnázium jubilejního 20. ročníku recitační soutěže.

• Závěr oborových dnů

Již se na naší škole staly tradicí tzv. Oborové dny. Jedná se o výuku trochu jinak, kdy si žáci vyberou z nabídnutých témat to, které je nejvíce zajímá.

• Závěr oborových dnů

• Nebojte se klasiků