úterý, 25 září 2018 16:43

Naše škola se zapojila do projektu "Buď safe online",

kde je možnost soutěžit o návštěvu českého youtubera Jirky Krále, který by společně se svým týmem odborníků vedl přednášku o tom, jak se bezpečně pohybovat na internetu či jaká nebezpečí sebou internet může přinést. Hlasuje se buď prostřednictvím webových stránek www.budsafeonline.cz a to vyplněním kvízu o bezpečnosti na internetu, kde body za správné odpovědi můžete přičíst naší škole nebo přes sociální síť facebook.

Do soutěže se mohou zapojit jak žáci, učitelé, ale i rodiče či kamarádi.

Hlasuje se po dobu jednoho týdne a to od: 27. 9. - 4. 10. v rámci pardubického kraje.  Čím více hlasů, tím větší šance na výhru.

Více informací můžete získat na webových stránkách: www.budsafeonline.cz

• Vánoční jarmark

Po několika měsících příprav a tvorby vánočních výrobků proběhnul v pátek 30. listopadu další ročník "Vánočního jarmarku".

• Nebojte se klasiků

Na šest desítek soutěžících z několika škol se dnes zúčastnilo na Letohradském soukromém gymnázium jubilejního 20. ročníku recitační soutěže.

• Závěr oborových dnů

Již se na naší škole staly tradicí tzv. Oborové dny. Jedná se o výuku trochu jinak, kdy si žáci vyberou z nabídnutých témat to, které je nejvíce zajímá.

• Závěr oborových dnů

• Nebojte se klasiků