úterý, 13 listopad 2018 16:22

Beseda s Jirkou Králem

Úterý, šestého listopadu - pro mnohé z nás to byl den jako každý jiný, ne však pro žáky naší školy. Přijel k nám totiž Jirka Král, známý český youtuber.

A proč právě do naší školy? Vyhráli jsme hlasovaní v soutěži o jeho návštěvu a společný workshop (seminář) na téma: „Jak se bezpečně chovat na internetu“. Během hodinové přednášky se žáci mohli dozvědět spoustu zajímavých informací ohledně zabezpečení účtů na sociálních sítích nebo online hrách, používání veřejné wi-fi sítě, či jak má vypadat silné heslo. Prostor byl i pro dotazy, které žáci mohli pokládat přímo Jirkovi nebo Julce. Nedílnou součástí tohoto workshopu byla samozřejmě autogramiáda a pořizování společných fotografií, na které se žáci nesmírně těšili.

Děkujeme tímto všem, kteří si našli čas a hlasovali pro naši školu a umožnili tak žákům nevšední zážitek, na který budou určitě rádi vzpomínat.

 

Markéta Pecháčková

 

Fotogalerie

 

Nejvíce vás zajímá

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top