sobota, 01 prosinec 2018 08:29

Vánoční jarmark

Po několika měsících příprav a tvorby vánočních výrobků proběhnul v pátek 30. listopadu další ročník "Vánočního jarmarku".

Jsme moc rádi, že se děti mohly pochlubit krásnými výrobky. Velice nás potěšila účast rodičů i to, že jsme si mohli s mnoha z nich popovídat v neformální předvánoční atmosféře. Rádi jsme se setkali i s bývalými pracovníky školy i bývalými žáky. Za vytvořenou atmosféru si zaslouží poděkování celý pedagogický sbor i všichni žáci, kteří se na jarmarku podíleli.

Děkujeme všem za návštěvu a přízeň. Moc se omlouváme, že na některé nevyšlo občerstvení a dárečky. Vedle poděkování učitelům, žákům, kuchařkám ze školní jídelny patří velký dík paní ekonomce a panu školníkovi za 4 hodinové smažení bramboráků, rodičům, především paní Šubertové za dílničku se zdobením perníčků, panu Otevřelovi za sponzorský dar ve formě prodeje dřevěných ozdob a rodině Hynkových, kteří z prodeje odvedli finanční dar do NF.

Výtěžek z jarmarku činí 20 167,- Kč, bude uložen do Nadačního fondu školy a použit dle stanov. Z této částky žáci získali 5 120,- Kč z tomboly, kterou si sami zorganizovali a sami si rozhodnou, jak budou moci tyto peníze využít ve škole. Ještě jednou všem příznivcům moc děkujeme.

Všem přejeme do roku 2019 pevné zdraví, mnoho úspěchů, hodně lásky a radosti ze života.

Kolektiv ze základní školy Komenského Letohrad

Fotografie z akce

• Leden na naší škole

Vánoční prázdniny se přehouply jako nic a nás učitele společně s žáky čekala práce spojená s blížící se klasifikací a pololetním vysvědčením.

• Kurs s rodilým mluvčím

Již třetím rokem měli žáci 6. – 9. tříd možnost absolvovat čtyřdenní intenzivní kurz s výukou anglického jazyka na naší škole.

• Zápis do 1. třídy

se uskuteční 12. 4. 2019 od 15.00 do 17.00