čtvrtek, 20 prosinec 2018 07:22

Naši deváťaci se také zapojili, jako jedni ze 6 000 žáků ze 178 škol pěti krajů, do soutěže,

kterou pořádá Střední průmyslová škola chemická v Pardubicích. Tři nejlepší řešitelky školního kola, Mariana Masarovičová, Tereza Kubíčková a Klára Fajtová, postoupily do krajského kola. To formou náročnějšího testu   prověřovalo 11. 12. 2018 teoretické znalosti. A výsledky? Od účasti v regionálním kole dělilo Marianu Masarovičovou pouze půl bodu, byla 31. v pořadí a postupuje 30 soutěžících. Na 66. místě byla Tereza Kubíčková a 72. Klára Fajtová. Děvčata si vedla velmi dobře. Obsadit taková místa ze 418 soutěžících v krajském kole, považuji za velký úspěch. Patří jim velká gratulace a zároveň poděkování za skvělou reprezentaci naší školy.

Jarmila Hatková

Fotogalerie

 

Nejvíce vás zajímá

  • T - profi 2023

    Letohrad úspěšný v krajském kole polytechnické soutěže Talenty pro firmy T – profi 2023

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top