středa, 02 leden 2019 12:11

Po roce jsme se opět vrátili do Bratislavy...

Protože se vloni zájezd do Bratislavy setkal u dětí s velkým ohlasem, nabídli jsme ho letos opět. Zájem byl veliký. A tak jsme se ve čtvrtek 20.12. vydali na cestu. Spojení stejně pohodové a rychlé jako vloni, jen počasí bylo o něco horší. V Bratislavě nás přivítal mráz a sněžení. To nás ale neodradilo. Prohlédli jsme si historické centrum, navštívili vánoční trhy, vyhlídku UFO, prošli jsme se kolem hradu, ochutnali slovenské dobroty a nakoupili drobnosti pro své blízké. Jedinou stinnou stránkou bylo nedostatečné oblečení u některých dětí, které pak trpěly zimou a výlet si tolik neužily.

Moc děkujeme ochotným rodičům, kteří nás odvozili z České Třebové z důvodu špatného spoje do Letohradu.

Tereza Krejčová

 

Fotogalerie

Nejvíce vás zajímá

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top