čtvrtek, 17 leden 2019 13:08

Vltava 2019

I v letošním roce nás čeká vodácký kurs.

Po zkušenostech z minulých let pořádáme opět vodácký výcvik na Vltavu. Akce je určena pro všechny žáky 6. - 9. ročníku, kteří se nebojí dobrodružství a mají rádi partu a nezkazí žádnou legraci. Nemusíte se ničeho bát, řeka je pohodová a čeká nás na ní spousta pěkných zážitků. V případě zájmu navštívíme i jedinečný zámek Krumlov. Na akci, která se koná od 27. do 30. května rádi přivítáme i rodiče.  Podrobné informace a přihlášku najdete v příloze.

Petr Pupík

• Leden na naší škole

Vánoční prázdniny se přehouply jako nic a nás učitele společně s žáky čekala práce spojená s blížící se klasifikací a pololetním vysvědčením.

• Kurs s rodilým mluvčím

Již třetím rokem měli žáci 6. – 9. tříd možnost absolvovat čtyřdenní intenzivní kurz s výukou anglického jazyka na naší škole.

• Zápis do 1. třídy

se uskuteční 12. 4. 2019 od 15.00 do 17.00