čtvrtek, 17 leden 2019 13:08

Vltava 2019

I v letošním roce nás čeká vodácký kurs.

Po zkušenostech z minulých let pořádáme opět vodácký výcvik na Vltavu. Akce je určena pro všechny žáky 6. - 9. ročníku, kteří se nebojí dobrodružství a mají rádi partu a nezkazí žádnou legraci. Nemusíte se ničeho bát, řeka je pohodová a čeká nás na ní spousta pěkných zážitků. V případě zájmu navštívíme i jedinečný zámek Krumlov. Na akci, která se koná od 27. do 30. května rádi přivítáme i rodiče.  Podrobné informace a přihlášku najdete v příloze.

Petr Pupík

• Třídní schůzky

Třídní schůzky s rodiči se budou konat ve čtvrtek 5. 9. od 15.30. Bude probírána organizace školního roku, náměty, připomínky,….

Těší se pedagogové