pátek, 15 únor 2019 12:06

Zápis do 1. třídy

 se uskuteční 12. 4. 2019 od 15.00 do 17.00

 

 

Zápis  do  první  třídy

 

se uskuteční 12. 4. 2019 od 15.00 do 17.00

 

v této době můžete průběžně chodit, nebude společný začátek

 

 

Rodiče mohou vyplnit přihlášku ke vzdělávání předem a přinést k zápisu společně s rodným listem dítěte.

 

Formulář - Žádost o přijetí dítěte si můžete stáhnout zde..

 

Zapsat dítě musí i Ti, co uvažují o odkladu povinné školní docházky. Odklad povinné školní docházky podle novely školského zákona od 1. 1. 2012. Ředitel školy povolí odklad povinné školní docházky podle školského zákona, §37, jestliže je žádost o odklad doložena doporučujícím posouzením příslušného poradenského zařízení (PPP) a odborného lékaře nebo klinického psychologa. Žádost musí být podána do 31. 5. 2016 s přiloženými dokumenty.

 

 

Během zápisu si můžete prohlédnout školu. 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu – zaměstnanci školy

Nejvíce vás zajímá

  • Rozhýbejme Česko

    Rozhýbejme děti! Rozhýbejme Česko!

  • Poznávací zájezd do Švédska

    Ve dnech 5. 5. 2019 – 11. 5. 2019 se žáci šestých až devátých ročníků vydali na poznávací zájezd do Švédska. 

  • Noc mladých výzkumníků

    kterou tradičně pořádá Univerzita Pardubice, jsme si letos nenechali ujít. Na dvaceti interaktivních stanovištích se mohli žáci dozvědět spoustu zajímavostí a vyzkoušet si své znalosti, výtvarné nadání, zručnost a dokonce ověřit fyzičku na veslovací lavici.

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top