úterý, 30 duben 2019 11:27

Rozhýbejme Česko

Rozhýbejme děti! Rozhýbejme Česko!

I proto jsme se zúčastnili okresního přeboru Olympijského víceboje v Klášterci nad Orlicí 26. 4. 2019. Byla radost jet s žáky, kteří chtěli! Byť jsme na nějaké vynikající výsledky nedosáhli, žáci se snažili podat co nejlepší výkon. Příště se budeme s předstihem připravovat : ) : ).

Soutěžilo se v disciplínách: hod 2 kg medicimbalem vzad, skákání čtyřmi způsoby přes švihadlo 2 minuty, počet kliků za 2 minuty, trojskok snožmo a v běh na 1000 m. Všichni si zaslouží pochvalu za snahu a pěkné chování.

Pavla Skácelíková

• Rozhýbejme Česko

Rozhýbejme děti! Rozhýbejme Česko!

• Poznávací zájezd do Švédska

Ve dnech 5. 5. 2019 – 11. 5. 2019 se žáci šestých až devátých ročníků vydali na poznávací zájezd do Švédska.

• Noc mladých výzkumníků

kterou tradičně pořádá Univerzita Pardubice, jsme si letos nenechali ujít. Na dvaceti interaktivních stanovištích se mohli žáci dozvědět spoustu zajímavostí a vyzkoušet si své znalosti, výtvarné nadání, zručnost a dokonce ověřit fyzičku na veslovací lavici.