úterý, 30 duben 2019 11:27

Rozhýbejme Česko

Rozhýbejme děti! Rozhýbejme Česko!

I proto jsme se zúčastnili okresního přeboru Olympijského víceboje v Klášterci nad Orlicí 26. 4. 2019. Byla radost jet s žáky, kteří chtěli! Byť jsme na nějaké vynikající výsledky nedosáhli, žáci se snažili podat co nejlepší výkon. Příště se budeme s předstihem připravovat : ) : ).

Soutěžilo se v disciplínách: hod 2 kg medicimbalem vzad, skákání čtyřmi způsoby přes švihadlo 2 minuty, počet kliků za 2 minuty, trojskok snožmo a v běh na 1000 m. Všichni si zaslouží pochvalu za snahu a pěkné chování.

                                                                                   Pavla Skácelíková

 

Fotogalerie

Nejvíce vás zajímá

 • Třídní schůzky

  Třídní schůzky s rodiči se budou konat ve čtvrtek 5. 9. od 15.30. Bude probírána organizace školního roku, náměty, připomínky,….

  Těší se pedagogové

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

 • Třídní schůzky

  Třídní schůzky s rodiči se budou konat ve čtvrtek 5. 9. od 15.30. Bude probírána organizace školního roku, náměty, připomínky,….

  Těší se pedagogové

 • Rozloučení s deváťáky

  Ve čtvrtek, 27. června jsme se v obřadní síni rozloučili s našimi deváťáky,

Foto z naší školy

Top