úterý, 30 duben 2019 11:27

Rozhýbejme Česko

Rozhýbejme děti! Rozhýbejme Česko!

I proto jsme se zúčastnili okresního přeboru Olympijského víceboje v Klášterci nad Orlicí 26. 4. 2019. Byla radost jet s žáky, kteří chtěli! Byť jsme na nějaké vynikající výsledky nedosáhli, žáci se snažili podat co nejlepší výkon. Příště se budeme s předstihem připravovat : ) : ).

Soutěžilo se v disciplínách: hod 2 kg medicimbalem vzad, skákání čtyřmi způsoby přes švihadlo 2 minuty, počet kliků za 2 minuty, trojskok snožmo a v běh na 1000 m. Všichni si zaslouží pochvalu za snahu a pěkné chování.

Pavla Skácelíková

• Třídní schůzky

Třídní schůzky s rodiči se budou konat ve čtvrtek 5. 9. od 15.30. Bude probírána organizace školního roku, náměty, připomínky,….

Těší se pedagogové