pátek, 24 květen 2019 11:44

Úspěchy v regionální přírodovědné soutěži

Regionálního kola přírodovědné soutěže v poznávání rostlin, živočichů a minerálů se v letošním roce zúčastnilo deset žáků z prvního stupně.

Ve velmi silné konkurenci 26 škol obsadila Johanka Stejskalová ze 4. ročníku krásné 2. místo. V první desítce se umístil i Vojtěch Šítek (8.)  a Růženka Poláčková (9. a 15.) ze 3. třídy. Neztratila se ani Anička Poláčková (14. a 15.), Terezka Kalousková (21.),  Daniela Pomikálková (22.) a Lucie Jakešová (23.). Dalšími soutěžícími z naší školy byla Maruška Vyčítalová, Dominik Nastoupil a Jakub Lýko. Všem děkujeme a blahopřejeme.

Hana Hrdinová

Fotografie z akce

• Třídní schůzky

Třídní schůzky s rodiči se budou konat ve čtvrtek 5. 9. od 15.30. Bude probírána organizace školního roku, náměty, připomínky,….