čtvrtek, 13 červen 2019 07:47

V pondělí 27. května ráno jsme s 27 odvážlivci vyrazili vstříc novým zážitkům.

                Vlaky a autobusy jsme se s dávkou adrenalinu dostali v 17 hodin do Vyššího Brodu. Postavili jsme stany, nakoupili večeři, to byla poslední hodina hezkého počasí. Od té doby přestalo pršet na delší dobu až ve čtvrtek. To nás ale neodradilo.

                V úterý ráno jsme v deštivém počasí zdolali nejdelší úsek (cca 25 km) z Vyššího Brodu s obědovou pauzou v Rožmberku do kempu U Vikinga. V dešti jsme postavili stany, snědli vynikající večeři a ohřáli se u ohníčku, který chlapci rozdělali.

                Středeční ráno nás opět přivítalo uplakaným počasím, nicméně Český Krumlov nás volal. Žáci se z raftů nebojácně přemísťovali do loděk. Vzhledem k nepříznivému počasí jsme se nechali vyvézt zpět do kempu na báječnou večeři „vyber si, co chceš“. Opět rozdělali oheň, zpěv za doprovodu tří kytar se nesl okolím.

                Až čtvrteční ráno bylo přívětivé, po snídani jsme naskládali batohy do autobusu, který nás převezl zpět do Českého Krumlova, odkud jsme vyrazili do Zlaté Koruny. Kdo si myslel, že zůstane suchý, mýlil se. Naši vodáckou etapu uzavřela vodní bitva a sjezd posledního jezu. Po sedmi hodinách jsme opět všichni vystoupili na vlakovém nádraží, někteří unavení, jiní mokří, ale všichni spokojení.

                Děkuji celé skvělé partě, báječným bývalým žákům, kolegům p. Pupíkovi a p. Peřinové, našim tatínkům p. Fajfrovi, p. Klížovi a instruktorům.

                J. Krejsová

 

Fotogalerie

Nejvíce vás zajímá

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top