pondělí, 30 září 2019 05:42

Páťáci společně založili firmu!

Vstoupili jsme do projektu Abeceda peněz s Českou spořitelnou a pustili se do společného podnikání.

Máme ředitele, zástupce, ekonomické oddělení, propagační tým, tým kreativců...ale třeba i bodyguarda.
S koordinátory projektu jsme prošli edukační částí projektu, podepsali smlouvy, přijali jsme půjčku do začátku. Na pobočce jsme si vyzkoušeli všelijaké funkce bankomatu a počítacích strojů, mince a bankovky prošly naším testem všímavosti a drželi jsme v ruce milion korun.
O dalších našich aktivitách vás budeme rádi informovat a budeme se těšit, že nás podpoříte svou účastí na našem jarmarku v pobočce letohradské spořitelny v úterý 3. 12. 2019
Držte nám palce!
Zaměstnancům ČS a.s., kteří nám věnovali svou polední přestávku a ochotně dětem přiblížili chod banky moc děkujeme.
Děti chválíme za pěkné chování a za elán, se kterým do projektu jdou.

Ivana Veselá a Lenka Křičenská