úterý, 03 prosinec 2019 09:15

Školní akademie 2019

Po dlouhých a pečlivých přípravách to 28. listopadu propuklo.

Při minulých akademiích nám nestačil sál kulturního domu, a tak jsme se rozhodli připravit dvě představení. A opět bylo vyprodáno a plný sál tak mohl sledovat, jak si malí i velcí připravili svá vystoupení. Po nejistotě při generálce večer již všechno klapalo, a tak se děti po zásluze dočkaly velkého potlesku od svých rodičů, babiček, dědečků nebo známých. Za úspěchem stojí nadšení a pečlivá příprava dětí i jejich třídních učitelů. Poděkování patří všem účinkujícím za to, že v sobě našli odvahu vystoupit před plným sálem, výborným moderátorkám i pracovníkům kulturního centra. Velké uznání patří paní učitelce Krejčové, Michalcové, Augustové, které měly v rukou režii celého představení, a paní učitelce Drnovské, která navíc vymyslela slova závěrečné písničky (najdete je v příloze). Děkujeme i panu Aleši Pomikálkovi za fotografie z akce. No a příště se snad všichni sejdeme v novém "Letohradském kulturním domě", který naši skřítkové tak ochotně začali stavět.

Petr Pupík

Fotografie z akce

Nejvíce vás zajímá

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top