pátek, 13 prosinec 2019 09:58

Beseda s absolventy

Netradiční třídnickou hodinu zažili ve středu deváťáci.

Protože se chýlí ke konci doba potřebná k důležitému rozhodnutí, kam po základní škole, pozvaly jsme naše bývalé žákyně, dnes studentky 2. ročníku žambereckého gymnázia, Natálii Hrabcovou, Žanetu Vilčkovou a Hanku Šmídkovou, aby  našim žákům 9. ročníku předaly své zkušenosti s přechodem na SŠ. Děvčata odvedla skvělou práci, byla vzorně připravena a posluchače zaujala svou prezentací, kultivovaným slovním projevem a příjemným vystupováním. Na závěr pro ně měla připravený krátký dotazník, který deváťáky přinutil zamyslet se nad tím, co očekávají, co je asi tak čeká a zda vůbec vědí, kým by jednou chtěli být. Většině žáků tato beseda jistě byla přínosem a pomůže jim při rozhodování a přestupu na další stupeň vzdělávání. Děvčatům děkujeme za to, s jakou ochotou se tohoto nelehkého úkolu zhostily.

                                                                                              Jarmila Hatková, Tereza Krejčová

Nejvíce vás zajímá

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top