pátek, 20 prosinec 2019 08:44

Předvánoční setkání

Ve středu 18. 12. využili deváťáci třídnickou hodinu k tomu, aby pozvali prvňáčky do své třídy na předvánoční setkání.

Prvňáčci se moc těšili, až se po delší době setkají se svými patrony, až uvidí třídu svých velkých kamarádů a jak usednou do jejich lavic. Deváťáci dostali od prvňáčků vlastnoručně vyrobené přáníčko, zazpívali si společně koledy a vyrobili papírovou vločku. Na závěr si všichni sedli kolem krásně vyzdobeného stromečku a deváťáci rozdali svým prvňáčkům dárečky. Radost v dětských očích z drobných dárečků byla nepřehlédnutelná. Teď už se všichni těšíme, až napadne sníh, protože jsme se domluvili na společném sáňkování a bobování.

Tereza Krejčová, Jarmila Hatková

Fotografie z akce

• Zahájení výuky II. stupně

Vážení rodiče, milí žáci 2. stupně,

v souladu s harmonogramem uvolňování opatření na školách otevřeme od 8. 6. 2020 postupně 6. – 8. ročníky.

• Učitel fyziky

ZŠ Letohrad, Komenského 269 přijme od školního roku 2020/2021 učitele fyziky (matematiky, praktických činností)

• Učitel fyziky

• Zahájení výuky II. stupně