pátek, 20 prosinec 2019 08:44

Předvánoční setkání

Ve středu 18. 12. využili deváťáci třídnickou hodinu k tomu, aby pozvali prvňáčky do své třídy na předvánoční setkání.

Prvňáčci se moc těšili, až se po delší době setkají se svými patrony, až uvidí třídu svých velkých kamarádů a jak usednou do jejich lavic. Deváťáci dostali od prvňáčků vlastnoručně vyrobené přáníčko, zazpívali si společně koledy a vyrobili papírovou vločku. Na závěr si všichni sedli kolem krásně vyzdobeného stromečku a deváťáci rozdali svým prvňáčkům dárečky. Radost v dětských očích z drobných dárečků byla nepřehlédnutelná. Teď už se všichni těšíme, až napadne sníh, protože jsme se domluvili na společném sáňkování a bobování.

Tereza Krejčová, Jarmila Hatková

 

Fotografie z akce

Nejvíce vás zajímá

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top