čtvrtek, 06 únor 2020 16:25

Tutorské čtení

aneb

Společné čtení deváťáků a prvňáků

Ve středu se opět sešli prvňáčci se svými patrony. Tentokrát nad knížkou. Deváťáci svým malým svěřencům pomáhali se čtením knížky, kterou si přinesli. Pak se ale role obrátily a  ti velcí četli malým. Nakonec si o knížce povyprávěli a splnili několik úkolů, které pro ně připravila paní učitelka Hrdinová. Deváťáci si zavzpomínali na své začátky se čtením a přinesli dětem ukázat knihy, které četli, když byli v jejich věku. Akce se velmi vydařila, všechny zúčastněné nesmírně obohatila a jsme si jistí, že se nad knihou ještě setkají.

Tereza Krejčová

Fotografie z akce