čtvrtek, 06 únor 2020 16:25

Tutorské čtení

aneb

Společné čtení deváťáků a prvňáků

Ve středu se opět sešli prvňáčci se svými patrony. Tentokrát nad knížkou. Deváťáci svým malým svěřencům pomáhali se čtením knížky, kterou si přinesli. Pak se ale role obrátily a  ti velcí četli malým. Nakonec si o knížce povyprávěli a splnili několik úkolů, které pro ně připravila paní učitelka Hrdinová. Deváťáci si zavzpomínali na své začátky se čtením a přinesli dětem ukázat knihy, které četli, když byli v jejich věku. Akce se velmi vydařila, všechny zúčastněné nesmírně obohatila a jsme si jistí, že se nad knihou ještě setkají.

Tereza Krejčová

 

Fotografie z akce

Nejvíce vás zajímá

Poslední aktuality

  • Šijeme panenky pro UNICEF

    Naši milí sedmáci se v hodinách výtvarné výchovy směle pustili do výroby látkových panenek pro společnost UNICEF. 

  • Lyžařský výcvik 2020

    Termín byl jasný, počet frekventantů i pedagogického dozoru také, chata domluvena výzbroj i výstroj připravena, ale přesto nás všechny spojovala společná obava – bude sníh?

Foto z naší školy

Top