pátek, 07 únor 2020 10:27

Sbírka na pomoc zvířatům v Austrálii

Děvčata z 8. a 7. třídy na naší škole s pomocí učitelů,

paní ředitelky a pana zástupce ředitele uspořádala sbírku na pomoc zvířatům v Austrálii zasažených ohněm, nebo jinak zraněných.

Celkově se vybrala částka ve výši 12 100 kč za což všem, kteří přispěli moc vděčíme.

Vybrané peníze se zašlou do pražské ZOO, odkud poputují do čtyř organizací, které bojují o záchranu zvířecích životů.

1. Bushfire Emergency Wild life Fund

2.  NSW Wildlife Information Rescue and Education Service ( WIRES)

3. Adelaide Zoo (podpora koalů)

4. Dlouhodobá podpora vybraných kriticky ohrožených druhů