pátek, 07 únor 2020 10:29

Úspěšní matematici z 5. ročníku

Minulou středu se konalo v Ústí nad Orlicí okresní kolo "Matematické olympiády" pro 5. ročník.

Naše škola připravila do soutěže 7 žáků ze 4. a 5. ročníku. Nejvíce se dařilo Johance a Danielu Stejskalovým, kteří obsadili dělené 2. místo, když ztratili pouhý jeden bod. Pochvalu zaslouží i ostatní soutěžící, že překonali nástrahy školního kola a obtížné úlohy řešili. Obzvláště bych chtěl vyzvednout Růženku Poláčkovou, která se neztratila mezi až o dva roky staršími řešiteli.

Chtěl bych poděkovat paní učitelce Veselé a Drnovské, že se jim povedlo děti namotivovat a na soutěž připravit.

Petr Pupík

• Zápis do 1. ročníku

Informace k zápisu do 1. ročníku.

• Tělocvičny

Vzhledem k situaci a opatření vlády, bude tělocvična ZŠ Letohrad, Komenského 269 mimo provoz. Děkujeme za pochopení