neděle, 26 duben 2020 15:35

Výsledky zápisu do 1. ročníku

Rozhodnutí o přijetí do 1. ročníku.

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

přikládám dopis – rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání (dle registračních čísel, která jste obdrželi). Z 35 přihlášených přišlo 5 žádostí o odklad školní docházky. I tak při 30 žácích budou otevřeny 2 první třídy. Nebude tak problém přijmout případné další zájemce. Moc se na žáčky i Vás těšíme. Pokud by to situace dovolila, zorganizovali bychom v červnu „Pasování na prvňáčka“. Informace byste dostali mailem. Přeji krásné dny a těšíme se na shledanou.

Pavla Skácelíková, řed. školy