neděle, 03 květen 2020 09:24

Příprava na obnovení výuky

V současné době připravujeme výuku pro žáky 9. ročníku a pro žáky 1. stupně.

Od pondělí 11. května začne probíhat výuka žáků 9. ročníku, která bude zaměřená na přípravu k přijímacím zkouškám. V příštím týdnu zjistíme zájem žáků a podle toho připravíme rozvrh hodin.

Od 25. května začne výuka ve skupinách pro žáky 1. stupně. Podle předběžného zájmu to vypadá, že do školy nastoupí 75 % dětí. Škola musí zajistit, aby se děti ve skupinách nemíchaly, aby děti, které budou docházet i odpoledne byly oddělené od dětí, které budou chodit pouze dopoledne. Aby se nám to povedlo, osloví třídní učitelé v příštích dnech rodiče a zjistí konkrétní zájem jednotlivých žáků. Podle toho zařadíme žáky dpo skupin, které mohou být v případě potřeby i mezitřídní.

V sobotu vydalo ministerstvo školství podrobný hygienický manuál, který budeme muset dodržet. Manuál si můžete prohlédnout v příloze. Další informace předáme rodičům prostřednictvím žákovské knížky a webových stránek.

Petr Pupík

Nejvíce vás zajímá

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

  • Výsledky o zápisu do 1. ročníku

    Rozhodnutí o přijetí do 1. ročníku ZŠ.

  • Zápis do 1. ročníku

    zápisy k povinné školní docházce proběhnou i v letošním školním roce v souladu s platnými právními předpisy (školský zákon, vyhláška o základním vzdělávání a správní řád). 

     

Foto z naší školy

Top