úterý, 25 srpen 2020 15:44

Informace k zahájení šk. roku

Vážení rodiče a žáci,

blíží se nám nástup do nového školního roku 2020 – 2021.

První informace je k nástupu 1. den 1. 9. 2020.

Za solidního počasí se sejdeme ke společnému slavnostnímu zahájení na školním dvoře v 8.00. Pak se žáci přemístí se svými třídními učiteli do tříd, kde dostanou další informace. Ukončení se přepokládá mezi 9.00 – 9.30. V případě deště půjdou žáci přímo do tříd.

Druhou informací jsou třídní schůzky s rodiči, kde rodiče dostanou informace o opatřeních a organizaci školního roku.

Třídy 1. a, 1. b mají schůzku první školní den, 1. 9. 2020. Po společném zahájení na dvoře přejdou žáčci s rodiči do třídy se svými třídními učitelkami. Vychovatelky převedou děti do družiny. Rodiče dostanou informace od třídních učitelek. Předpokládaná doba je asi do 9.30 – 10.00 hod. Bude záležet na dotazech,…. Za deště půjdou všichni přímo do tříd. U šaten je navedou paní učitelky a vychovatelky.

Třídy 2. – 5. mají schůzky v úterý 8. 9. 2020 v 15.00 ve třídách.

7. – 9. třídy v úterý 8. 9. 2020 v 15.30 ve svých třídách.

Třídy 6. a, 6. b ve čtvrtek 3. 9. 2020 v 16.00 ve svých třídách. Na programu budou adaptační kurzy a další organizační záležitosti nově vzniklých tříd.

Další informace žáci a rodiče budou dostávat prostřednictvím elektronické žákovské knížky.

Těšíme se na všechny a doufáme, že školní rok nebude moc problémový.

Pavla Skácelíková