čtvrtek, 03 září 2020 09:29

Čtenářská výzva

Máte rádi v životě výzvy? Nebojíte se vyzkoušet něco nového? 

Nabízíme možnost zúčastnit se čtenářské výzvy všem žákům naší školy. Úkolem je přečíst 6 knih (pro žáky 1. stupně) a 8 knih (pro 2. stupeň) podle zadaných kritérií. Všechny podrobné informace naleznete v přiložené brožurce.  Na konci čeká všechny úspěšné účastníky milé překvapení. 

Výzva probíhá do konce května 2021, tak neváhejte a připojte se k nám. Čas strávený s knížkou rozhodně není ztracený. ?

"Z dítěte, které čte, vyroste člověk, který přemýšlí."

Ivana Zemanová, učitelka českého jazyka

 

 

Nejvíce vás zajímá

Poslední aktuality

  • Výuka od 17. května

     Od 17. 5. nastupují všechny třídy. Budeme učit dle rozvrhu a pojedeme normální provoz. 

  • Výuka od 3. května

    Rozhodnutím ministerstva zdravotnictví se v rámci Pardubického kraje vracejí od pondělí 3. května 2021 do škol i žáci 2. stupně základních škol. Od 3. května začínají rotační způsob výuky i třídy na 2. stupni základní školy.

Foto z naší školy

Top