úterý, 29 září 2020 09:27

Pasování na čtenáře 2020

Ve čtvrtek 24. 9. byli druháčci pasováni na čtenáře.

Celou akci pro nás přichystaly pracovnice městské knihovny. Děti hledaly lístky s písmeny v parku, složily z nich věty a tím se jim otevřela možnost být pasován na čtenáře. Vlastní pasování proběhlo v jeskyni, kde musely děti projít kolem strašidel až k drakovi Kyšperákovi, který na vše dohlížel. Z jeskyně vycházeli usměvaví čtenáři s knihou – dárečkem a možností stát se členem knihovny a to jeden rok bezplatně. Děti byly nadšené, těší se na půjčování knih a sbírání perel.

Hana Hrdinová

Fotografie z akce