úterý, 29 září 2020 09:27

Pasování na čtenáře 2020

Ve čtvrtek 24. 9. byli druháčci pasováni na čtenáře. 

Celou akci pro nás přichystaly pracovnice městské knihovny. Děti hledaly lístky s písmeny v parku, složily z nich věty a tím se jim otevřela možnost být pasován na čtenáře. Vlastní pasování proběhlo v jeskyni, kde musely děti projít kolem strašidel až k drakovi Kyšperákovi, který na vše dohlížel. Z jeskyně vycházeli usměvaví čtenáři s knihou – dárečkem a možností stát se členem knihovny a to jeden rok bezplatně. Děti byly nadšené, těší se na půjčování knih a sbírání perel.

Hana Hrdinová

 

Fotografie z akce

Nejvíce vás zajímá

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

  • Výsledky o zápisu do 1. ročníku

    Rozhodnutí o přijetí do 1. ročníku ZŠ.

  • Zápis do 1. ročníku

    zápisy k povinné školní docházce proběhnou i v letošním školním roce v souladu s platnými právními předpisy (školský zákon, vyhláška o základním vzdělávání a správní řád). 

     

Foto z naší školy

Top