středa, 02 prosinec 2020 10:56

Vánoční přáníčka pro babičky a dědečky

Během distanční výuky se rozběhlo několik projektů k obdarování seniorů (Ježíškova vnoučata) nebo dětí v nouzi (Krabice od bot). 

To nás navedlo na myšlenku potěšit přáníčkem babičky a dědečky v Letohradě a jeho okolí. Uvědomili jsme si, jak pro ně musí být tato doba těžká. Chtěli jsme jim proto předat alespoň trochu radosti. Děti začaly vyrábět přáníčka, mottem bylo „Pojďme vykouzlit úsměv na tváři osamělým babičkám a dědečkům“. Kreativita byla patrná z každého výrobku. V pátek 27. listopadu jsme přáníčka spočítali a přiznám se, byla jsem pyšná a dojatá laskavostí dětí, rodičů, učitelů, zkrátka všech, kdo se do této akce zapojil. Odváželi jsme neuvěřitelných 210 přáníček do Domu s pečovatelskou službou v Letohradě a Oblastní charity Ústí nad Orlicí se sídlem v Letohradě. Co považuji za vnitřně obohacující pro nás všechny, je myslet na druhé a pomáhat lidem kolem sebe. Děkujeme všem, kdo věnoval svůj čas k potěšení druhých, nesmírně si toho vážíme. Těšíme se na fotografie z předávání.

Jitka Krejsová

 

Fotogalerie

Nejvíce vás zajímá

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

  • Výsledky o zápisu do 1. ročníku

    Rozhodnutí o přijetí do 1. ročníku ZŠ.

  • Zápis do 1. ročníku

    zápisy k povinné školní docházce proběhnou i v letošním školním roce v souladu s platnými právními předpisy (školský zákon, vyhláška o základním vzdělávání a správní řád). 

     

Foto z naší školy

Top