sobota, 27 únor 2021 15:38

Uzavření škol

Vláda České republiky rozhodla svým usnesením o uzavření škol od 1. do 21. března.

Pro naši školu to znamená, že na distanční výuku přechází i žáci 1. a 2. ročníku. S rozvrhem a dalšími pravidly distanční výuky vás seznámí třídní učitelé prostřednictvím žákovské knížky.

Pro žáky 3. až 9. ročníku se nic nemění, pokračují v nastavené výuce. Moc na ně myslíme a jsme rádi, že to většina z nich zatím zvládá výborně.

Škola je každý den otevřená od 7.30 do 16 hodin, abyste si mohli vyzvednout písemné úkoly, pokud si pro ně chodíte.

 

Žákům devítek přejeme, ať na sobě ve zbývající době co nejvíce zapracují, učitelé jim určitě nabízejí pomocnou ruku při přípravě na přijímací zkoušky. Využijte zbývající dobu k tomu, ať vše co nejlépe zvládnete.

 

 

Žáci 1. a 2. třídy mají na pondělí obědy zajištěné, od úterý si je již musíte znovu přihlásit. Jídlo je během distanční výuky nadále za dotovanou cenu, vyzvednout si ho můžete každý den od 11 do 12.30 hodin ve školní jídelně. Vydává se pouze do jídlonosičů.

Petr Pupík

Nejvíce vás zajímá

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top