čtvrtek, 01 duben 2021 06:53

Velikonoční přání a velikonoční výzdoba

Přejeme všem lidem krásné jarní dny a pokud možno veselé Velikonoce 2021.

Velikonoční výzdoba

Na výzvu pedagogického sboru, na online třídních schůzkách, naši žáci i s rodiči začali vytvářet, a pak zdobit stromy a keře před školou v Komenského ulici. V nelehké době online výuky mohli aspoň nabrat chuť a zkusit i něco jiného, než jen sedět u počítače a učit se.

Snad udělali radost kolemjdoucím a vyvolali úsměch na tvářích a uznání.

Děkuji všem, kteří se podíleli na výrobě a výzdobě.

Pavla Skácelíková