úterý, 13 duben 2021 08:42

Deník týhle doby

Deník týhle doby aneb offline v online

S chutí jsme se připojili k výzvě Krajského centra primární prevence PK při PPP ÚO, které se rozhodlo sesbírat zajímavé aktivity, kterým se účastníci distančního vzdělávání věnují, když nemusí být připojeni online a plnit povinnosti. Přispět svou kapitolkou do společného deníku mohli jednotlivci, týmy i učitelé. Někdo začal dělat něco úplně nového, někdo našel čas na prohloubení dovedností, které již dříve objevil. Hlavním poselstvím bylo dát vědět, že i doba krize nabízí nějaké možnosti, jak se seberealizovat a aktivně odpočívat.
Podívejte se na slide show z příspěvků žáků a učitelek naší školy. Třeba vás inspirujeme.

Ivana Veselá, Eva Čečetková

 

Video 

Nejvíce vás zajímá

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top