středa, 21 duben 2021 08:17

Výuka v týdnech od 26. dubna

Od pondělí 26. dubna pokračuje rotační výuka.

Týden od 26. dubna

Do školy na prezenční výuku nastoupí žáci 1.A, 1.B a 4. třídy. Ostatní žáci se budou nadále vzdělávat distančně.

 

Týden od 3. května

Do školy na prezenční výuku nastoupí žáci 2., 3. a 5. třídy. Ostatní žáci se budou nadále vzdělávat distančně.

 

Školní družina

Školní družina je pro přihlášené žáky otevřena každý den od 7 do 7.45 hodin a odpoledne do 16 hodin. Vzhledem k nutnosti testování je nutné, aby žáci nastoupili v pondělí a ve čtvrtek vždy v 7 hodin.

 

Testování

Pozor, dochází ke změně typu testu. 

Testování bude každý týden probíhat formou samoodběru prostřednictvím Singclean testů. Byli bychom velmi rádi, pokud by rodiče děti na toto testování připravili a vše jim vysvětlili. Instruktážní video je přiloženo v závěru stránky. Důsledkem neúčasti na testování je nemožnost účasti na prezenčním vzdělávání.

Testovat se nemusejí děti, u kterých je možné doložit negativní výsledek RT-PCR testu nebo negativní výsledek POC antigenního testu (ne starší než 48 h) a které zároveň nemají příznaky onemocnění COVID-19. Testovat se nemusejí také ti, kteří onemocnění COVID-19 již prodělali a neuplynulo více než 90 dní od prvního testu s pozitivním výsledkem. To je ovšem nutné prokázat (např. potvrzením od lékaře, lékařskou zprávou, zprávou z laboratoře v listinné, či elektronické podobě).

V případě pozitivního testu vás škola kontaktuje, abyste si pro dítě přišli, nebo, pokud je taková dohoda, může starší žák opustit školu sám. Zákonný zástupce žáka následně kontaktuje praktického lékaře a požádá o vystavení e-žádanky na provedení konfirmačního PCR testu ve zdravotnickém zařízení. Pokud se potvrdí, že je dítě, žák pozitivní, bude následně v domácí izolaci.

Časový průběh testování:

7.00 - děti navštěvující školní družinu

7.45 - žáci 1.A a 1.B

8.10 - žáci 4. ročníku

Testovací místnost:

Tělocvična ZŠ,  Prosíme rodiče, kteří potřebují při testování svým dětem asistovat, aby se při příchodu do tělocvičny přezuli.

Petr Pupík, zástupce ředitele školy

 

 

Odkaz na webové stránky s dalšími informacemi.

 

Video s návodem na samotestování Singclean testem

 

 

Nejvíce vás zajímá

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top