čtvrtek, 13 květen 2021 11:33

Výuka od 17. května

Od 17. 5. nastupují všechny třídy. Budeme učit dle rozvrhu a pojedeme normální provoz.

Vážení rodiče, je to tu!

Ale pozor!!! 1x v týdnu musíme všechny otestovat (mimo ty, co mají do 90 dnů po covidu).

Družina bude fungovat od 6.30 do 16.15. Děti ráno průběžně, jak budou docházet, otestuje paní vychovatelka. Pak už se nebudou testovat se třídou.

Všichni žáci se budou testovat v pondělí ve své třídě v 7.45. Žáci, kteří přijdou do školy jiný den, budou testováni při příchodu.  Budeme testovat antigenními testy, ale nevíme zatím, co nám dodají. Vše si bude organizovat třídní učitel.

Po budovách se budeme pohybovat v roušce nebo respirátoru! Při výuce venku nemusí ochrana být, ale budou se dodržovat odstupy.

Opět prosím neposílejte do školy děti s jakýmikoliv příznaky nemoci. Budeme dodržovat veškerá hygienická opatření.

Od 18. 5., vždy od 7.15 do 7.45, mohou žáci vracet zapůjčené notebooky do ředitelny.

Máme domluveno fotografování tříd. Jedna fotografie 40,- Kč:

1. stupeň ve čtvrtek 27. 5. od 8.00

2. stupeň ve čtvrtek 3. 6. od 8.00.

Doufám, že konec školního roku už proběhne bez větších problémů.

Přeji všem krásné klidné dny.                        Pavla Skácelíková

• Výuka od 17. května

• Výuka od 3. května

Rozhodnutím ministerstva zdravotnictví se v rámci Pardubického kraje vracejí od pondělí 3. května 2021 do škol i žáci 2. stupně základních škol. Od 3. května začínají rotační způsob výuky i třídy na 2. stupni základní školy.