pondělí, 13 září 2021 09:17

Učíme se v přírodě

Projekt "Učíme se v přírodě"

Na Ministerstvu životního prostředí jsme v roce 2020 uspěli s žádostí s projektem „Učíme se v přírodě“.  

Získali jsme dotaci 495 873,- Kč (85%) ze základu pro stanovené podpory 584 557,- Kč. Zbytek bude škola hradit ze svých prostředků.

            Ve výběrovém řízení na zhotovitele jsme měli snahu, aby práce získal někdo z místních podnikatelů. A to se podařilo. Zhotovitelem bude p. Tomáš Uchytil, který bude dělat převážně terénní úpravy a dřevěné prvky zadá našemu bývalému žákovi Adamu Vojtíškovi.

            Těšíme se na spolupráci a na to, že v červnu má být projekt ukončen.

                                                                       Pavla Skácelíková

Název projektu: Učíme se v přírodě při ZŠ Letohrad, Komenského 269                                 

Akceptační číslo: 1190700293

Příjemce podpory: Základní škola Letohrad, Komenského 269

Stručný popis projektu: Předmětem projektu je úprava stávající zahrady základní školy na zahradu s prvky přírodní zahrady. Po úpravách bude zahrada poskytovat žákům praktickou i teoretickou výuku v oblasti EVVO. Bude se jednat zejména o dendrofón a expozici dřeva, nebo také balanční a pocitový chodník. Součástí budou také vyvýšené záhony, geoexpozice a sluneční hodiny.

Nejvíce vás zajímá

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top