středa, 22 září 2021 10:54

Běh údolím Jana Amose Komenského

Žáci a žákyně ZŠ Letohrad, Komenského se dne 21.9.2021 zúčastnili 29. ročníku Běhu údolím J. A. Komenského v Brandýse nad Orlicí. 

Trať byla dlouhá 800-1600 m a dle ročníků rozdělena do čtyř kategorií. Běželo se po louce, v lese i na asfaltu. ZŠ Letohrad reprezentovalo 15 účastníků (6 dívek a 9 chlapců) ve všech čtyřech kategoriích. V kategorii starších žákyň se umístila na 2. místě Ema Faltusová, v kategorii nejstarších žákyň se umístila rovněž na 2. místě Gabriela Švecová. V kategorii mladších žáků získal 1. místo Štěpán Jansa a v kategorii starších žáků získal 2. místo Matěj Jansa. Gratulujeme medailistům a všem děkujeme za účast. Budeme se těšit na další ročník této sportovní události.

Fotogalerie

 

Nejvíce vás zajímá

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

  • Výsledky o zápisu do 1. ročníku

    Rozhodnutí o přijetí do 1. ročníku ZŠ.

  • Zápis do 1. ročníku

    zápisy k povinné školní docházce proběhnou i v letošním školním roce v souladu s platnými právními předpisy (školský zákon, vyhláška o základním vzdělávání a správní řád). 

     

Foto z naší školy

Top