pondělí, 30 květen 2022 05:17

Poznávání rostlin a živočichů

Po dvouleté odmlce se v České Třebové konala tradiční soutěž v poznávání rostlin, živočichů, hornin a nerostů.

 Našimi účastníky byli žáci biologického semináře doplněni několika dobrovolníky. Naučit se 150 rostlin nebo živočichů a k nim asi dvacítku hornin a nerostů je úkol nelehký, ale úspěch byl velký. Anička Poláčková v silné konkurenci obsadila nádherné 2. místo. Ostatní biologové se pohybovali ve druhé desítce ze čtyřiceti účastníků v každé kategorii.

 

Výborně nás reprezentovali: Anna Poláčková, Barbora Hoffmanová, Simona Škopová, Tereza Menzelová, Kateřina Smelá, Tereza Kalousková, Andrea Dušková, Kristýna Hubálková, Martin Valenta, Iveta Angelina Palma.

Všem zúčastněným děkuji za vzornou přípravu a reprezentaci školy.

Marcela Peřinová

Nejvíce vás zajímá

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top