pátek, 17 červen 2022 13:56

Vltava 2022

Ahoj z vodáckého kursu na Vltavě.

V minulých dvou letech jsme museli vodácký výcvik vynechat a tak už nám společné vodácké zážitky moc chyběly. Na kurs se přihlásilo 33 odvážných žáků a 5 dospělých a na konci května jsme společně vyrazili na Vltavu. Počasí nám přálo, vody bylo tak akorát a mohli jsme si užívat přírody, řeky i společných večerů.

Třešničkou na dortu pak byly oblíbené Krumlovské jezy, které jsme zvládali s bravurou a nepřekvapila nás ani pověstná Lyra, kterou jsme většinou s úspěchem překonali. A to, že se někdo občas vykoupal jsme brali jako přijatelnou daň výborným zážitkům.

Letos byli na vodě většinou žáci 9. ročníku a tak se těšíme na příští rok, že se přidají i další žáci.

Petr Pupík

Fotografie z akce