pátek, 01 červenec 2022 05:06

Poslední školní den

Je za námi další školní rok a tak jsme se opět sešli v naší tělocvičně.

Ve středu 29. června se všichni naši žáci sešli v tělocvičně, aby společně se svými učiteli zakončili školní rok. Je nás už 360 a tak byla tělocvična naplněná k prasknutí. To nám ale nevadilo, abychom se podívali na to, jakých úspěchů dosáhli někteří naši žáci. A že jich bylo. Máme výborné techniky, přírodovědce, matematiky, běžce a další. Snad se nám bude podobně dařit i v dalším školním roce.

Petr Pupík

 

Fotografie 

Nejvíce vás zajímá

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

  • Výsledky o zápisu do 1. ročníku

    Rozhodnutí o přijetí do 1. ročníku ZŠ.

  • Zápis do 1. ročníku

    zápisy k povinné školní docházce proběhnou i v letošním školním roce v souladu s platnými právními předpisy (školský zákon, vyhláška o základním vzdělávání a správní řád). 

     

Foto z naší školy

Top