pátek, 09 prosinec 2022 10:26

Finále Brněnské logické hry

aneb Sedmi-krásky jsou nejen krásné.

V listopadu se již tradičně účastníme Brněnské logické hry. Jedná se o týmovou soutěž, kdy během čtyř týdnů řeší družstva asi 50 logických úloh a přes internet zadávají výsledky. Nejlepších 7 týmů potom postoupí do celostátního finále, které se koná na Gymnáziu Kapitána Jaroše. Z naší školy se o to pokoušelo 5 družstev a nejlépe si vedly právě Sedmi-krásky, které se (i když jako náhradníci) nakonec dostaly až do Brna.

Tam jsme hlavně nechtěli udělat ostudu, ale konečný výsledek předčil všechna očekávání. Tým ve složení Eliška Sysrová, Anička Poláčková, Bára Hoffmannová a Simona Škopová vyřešil 15 úloh a s velkým náskokem na další obsadil skvělé 2. místo.

 Petr Pupík

 

Nejvíce vás zajímá

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top