čtvrtek, 05 leden 2017 11:06

Logická olympiáda

Každý rok pořádá sdružení Menza Logickou olympiádu. Letos jsme tuto soutěž vyzkoušeli i my a 22 dětí z I. stupně a 20 dětí z II. stupně mohlo řešit netradiční úlohy, kde jim mozek pracoval na plné obrátky.

Velice nás těší, že se neztratily a dvě z nich, Vojtěch Otevřel (15.) a Josefka Kaplanová (27. v kraji) dokonce postupují do krajského kola. A to ještě Sáře Stejskalové (50.)  postup unikl velmi těsně. V Pardubickém kraji se soutěže zúčastnilo 684 dětí, v celé republice 14 706 dětí.

Krajské kolo se konalo v pátek 4. 11.  v Pardubicích. Josefka Kaplanová se umístila na krásném 4. místě a postup do celorepublikového finále jí unikl opravdu o vlásek. Vojtěch Otevřel obsadil 9. místo. Oba prokázali své schopnosti a kreativní myšlení při řešení neobvyklých úloh. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Petr Pupík

Nejvíce vás zajímá

  • T - profi 2023

    Letohrad úspěšný v krajském kole polytechnické soutěže Talenty pro firmy T – profi 2023

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top