pátek, 06 leden 2017 13:49

Odpoledne s rodiči

 Rodiče žáků 6.a přijali pozvání na úterní odpoledne, lehce sportovně laděné. Všichni jsme se sešli v úterý 8. 11. v tělocvičně, kde se odehrálo několik turnajů v přehazované.

 Nejprve se hrál zápas rodiče proti dětem, ty vyhrály. Pak už se hrálo pro zábavu, týmy se obměňovaly. Hrála proti sobě družstva tvořená dvojicemi rodič – dítě. Pro zpestření jsme zařadili hru tří osob mužského pohlaví, proti všem přítomným ženského pohlaví. V závěru si opět zahrály děti proti svým rodičům. Spotřebovanou energii si pak všichni doplnili malým zákuskem. Při kávičce jsme si povídali o dění ve škole, o nedávném prvním oborovém dnu a o tom, co žáky do konce kalendářního roku ještě čeká. A kdy se zase potkáme? Nejdřív na vánočním jarmarku, kam jsme rodiče pozvali.

Jarmila Hatková

 Fotogalerie k prohlédnutí

Nejvíce vás zajímá

  • T - profi 2023

    Letohrad úspěšný v krajském kole polytechnické soutěže Talenty pro firmy T – profi 2023

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top